Jak bylo na Vánočním turnaji rodinných dvojic

16 Led 2019

Jak bylo na Vánočním turnaji rodinných dvojic

Máme za sebou oblíbený Vánoční turnaj rodinných dvojic ve stolním tenise. Už je to 15 let co tento turnaj pořádáme. Letos se zúčastnilo 25 rodinných dvojic. Přijeli jak mladí, tak staří, ale nejdůležitější bylo, že byla zábava a hrál se stolní tenis.

První stupeň se hrál ve tří, nebo čtyř členných skupinách. Nejprve si proti sobě dvojice zahrály čtyřhru a poté se hrály dvouhry. Během základních skupin také probíhal doprovodný program. Naši dobrovolníci, kteří se vyklubali z klientů chodících do našeho střediska, se v herně starali o zábavu. Účastnici si mohli zahrát hru Jenga, nebo curling, zkusit porazit našeho tradičního účastníka turnaje, neporazitelného stolního tenistu, zahrát si piškvorky nebo wey-kick fotbal. Za každou zvládnutou disciplínu pak dvojice získala lístky do tomboly. V jídelně navíc bylo připraveno několik deskových her, kterými si účastníci mohli ukrátit chvíli. Po skončení základních skupin se losovala již zmíněná tombola. Rozdávaly se samé zajímavé věci. Po skončení tomboly se rozběhly zápasy, ve kterých se bojovalo o přední umístění jak v hlavní soutěži, tak ve dvou vedlejších soutěžích poražených. K vidění byly jako každý rok pěkné zápasy a byly napínavé až do konce. Turnaj skončil vyhodnocením prvních tří dvojic ve všech třech soutěžích.

Turnaj byl opět velice povedený a probíhal v poklidné a veselé atmosféře. Kdo nevyhrál, tak se alespoň zabavil v doprovodném programu, nebo si mohl dát v bufetu skvělé klobásy, zelňačku něco na zapití, nebo si osladit život nějakou sladkostí.

Podívejte se na fotky z letošního ročníku.

VÝSLEDKY LETOŠNÍHO ROČNÍKU

HLAVNÍ SOUTĚŽ
1. Pustka Matouš-Pustka Mikuláš
2. Chovanec Pavel-Chovancová Marie
3. Osvald Petr-Osvald David
4. Martinko Martin-Martinko Jiří
5.-8. Adamczyk Ladislav-Adamczyk Jiří
Štětina Lukáš-Štětina Ondřej
Mezera Matěj-Mezera Ondřej
Levický Jakub-Levický Matěj

SOUTĚŽ ÚTĚCHY 1
1. Velký Dalibor ml.-Velký Dalibor st.
2. Halfar Marek-Halfar Jan
3. Synek Petr-Synková Justýna
4. Bartoň Petr-Bartoň Jan
5.-8. Kazík Václav-Sasín Michal
Pánek René-Pánek Jakub
Antlová Vanesa-Antlová Iveta
Tashev Kamen-Tashev Michal

SOUTĚŽ ÚTĚCHY 2
1. Kurial Patrik-Janková Tereza
2. Mazůrek Matěj-Mazůrek Ondřej
3. Pískala Vojta-Pískala Adam
4. Havlíček Jiří-Dubánek Ondřej
5.-8. Pakizer David-Pakizerová Ester
Honsová Oldřiška-Hons Matyáš
Ondruch Viktor-Hodermarský Jan
Pavelka Emil-Pavelka Jiří
9. Bednárik Jiří-Bednáriková Tereza