Novoroční turnaj ve stolním tenise na Šumbarku

15 Led 2020

Novoroční turnaj ve stolním tenise na Šumbarku

V pátek 10. 1. 2020 proběhl na naší pobočce na Šumbarku novoroční turnaj ve stolním tenise. Tohoto zápolení se zúčastnilo cca 20 dětí. Hrálo se systémem každý s každým ve skupinkách a následně vítězové skupinek a borci z druhého místa postupovali do vyřazovacích bojů o celkové prvenství.

Na turnaji zápolili borci z domácí pobočky Šumbark a také kvalitní hráči z pobočky Maják. Nakonec celkově zvítězil Ondra Bažo před Adamem Parčim a ElemiremKapurou – všichni z pobočky Maják. Protože výkonnost borců z Majáku je zatím pro naše hráče nad jejich síly – byli vyhodnoceni hráči Šumbarku také zvlášť. Na prvním místě se umístil David Straka, druhý byl Jirka Nykl a třetí Dominik Šafrata. Vítězové a další hodnocení na druhém a třetím místě si odnesli medaile a drobné věcné ceny.
Další turnaj plánujeme hned na příští týden na pátek 17.1.2020, kde změříme síly s dětmi z pobočky Město. Aby toho nebylo málo v únoru ( 8. – 9.2.2020 ) hostí naše pobočka na Šumbarku – 1.celostátní bodovací turnaj SHM ve stolním tenise.

Myslím, že stolnímu tenisu se na Šumbarku daří a děti využívají výborné podmínky, které tady pro svůj sport mají.