Únor 2020 na Majáku

24 Úno 2020

Únor 2020 na Majáku

V pátek 7. 2. jsme s dětmi ve výtvarném kroužku vyráběly karnevalové masky. Děti celý týden promýšlely a hledaly nápady ve své fantazii. Nejdříve bylo třeba masku nakreslit na tvrdý papír, následně vybarvit a vystřihnout. Následovaly poslední úpravy a zdobení. Sami na fotkách zhodnoťte, jak se dětem povedly.

Tradiční turnaj ve stolním tenise proběhl v úterý 11.2.2020 na Majáku. Hrálo se o drobné ceny a medaile. Nejprve se hrálo ve skupinách a dále vylučovacím způsobem. Z celkového vítězství se radoval Albín Makula před Milanem Suchým, Milanem Ferencem a Pavlem Kalokem. Na další turnaj se těšíme v dubnu.

Ve dnech 17. – 21. 2. 2020 proběhl na středisku Maják jarní příměstský tábor. Pro děti byl každý den připraven bohatý program. Děti soutěžily ve sportovních disciplínách, hrály stolní tenis, biliard, stolní fotbálek aj. Pro ty, kteří mají rády kreslení a výtvarku byla připravena výroba sněhuláčků z květináčků a výroba rybiček. Děti si mohly vyzkoušet kreslení voskovkami a tuší. Na táboře se prostřídalo okolo 50 dětí. Díky bohatému programu děti odcházely domů spokojené. Za celotýdenní snahu při soutěžích byly děti na konci týdne odměněny cenami.