Velikonoční únikovka o ceny

14 Bře 2021

Velikonoční únikovka o ceny

POJĎTE SI ZAHRÁT S DON BOSKEM VELIKONOČNÍ ÚNIKOVKU

Přemýšleli jsme, jak vám příjemně zpestřit Velikonoce. Po dlouhém přemýšlení a brouzdání na internetu jsme našli zajímavé téma, které by vás mohlo bavit. Není to žádná novinka, únikovky přece již každý zná a možná jste i na nějaké byli. No my jsme si pro vás připravili takovou jednoduchou a zábavnou VELIKONOČNÍ ÚNIKOVKU. Oproti klasickým únikovkám, kdy vás zavřou do nějaké místnosti a vy se z ní musíte za hodinu dostat, tato únikovka je online. To znamená, že ji skoro celou budete moci udělat z pohodlí domova, ale nebojte, zařadili jsme i nějakou tu procházku. Že vás to zajímá? Tak čtěte dále.

DŮLEŽITÉ INFORMACE:
Doba trvání únikovky?: 15.3. – 4.4. 2021
Pro koho je určena?: úplně pro všechny, které to zajímá
Vyhraji něco?: z účastníků, kteří dokončí únikovku náhodně vylosujeme dva, kteří od nás dostanou upečený velikonoční dort.
Co pro to musím udělat?: Klikni na obrázek „chci hrát únikovku“. Poté budeš muset splnit osm úkolů za které získáš osm kódů pomocí kterých otevřeš osm zámků.

Tak už neváhej a pusť se do toho. Únikovka není nijak časově omezena, takže ji nemusíš splnit za jeden den. Jediné co musíš dodržet je termín únikovky, který je: 15.3. – 4.4. 2021. Po tomto termínu již nebude možné únikovku dokončit.