Články

12 Srp 2019

Vyhlašujeme výběrové řízení na pozici SOCIÁLNÍ PEDAGOG

Podmínkou výkonu činnosti sociálního pedagoga je odborná kvalifikace vysokoškolským vzděláním v oborech zaměřených na sociální pedagogiku, nebo vysokoškolským vzděláním, nebo vyšším odborným vzděláním v oborech zaměřených na sociální práci, obdobně jako např. sociální pracovník uvedený v zákoně č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů.

12 Srp 2019

Pod pěti kruhy

První z našich letních příměstských táborů byl inspirovaný olympijskými hrami. Disciplíny jsme si upravili, ale napětí a chuť po vítězství byla stejná, jako na pravé olympiádě. Běhali jsme štafetový závod a hráli fotbal.

25 Čvn 2019

Zahradní slavnost na Majáku k zakončení šk. roku

Na zahradě našeho střediska Maják se konala slavnost u příležitosti konce školního roku. I tentokrát nám oslavu přijelo zpříjemnit několik klaunů a dokonce i klaunice! Na všechny návštěvníky čekalo spousta her, zábavy a pro nejmenší i odměny.

17 Kvě 2019

Den Matek na Šumbarku

Ve středisku na Šumbarku se slavil jeden velmi důležitý svátek – svátek všech maminek. Svátek matek nebo Den matek připadá v České republice na druhou květnovou neděli. A proto jsme tuto oslavu naplánovali hned na další den – pondělí 13.5.

14 Kvě 2019

Den Země na náměstí

V pátek 26. dubna jsme se zúčastnili již po několikáté na Náměstí republiky Dne Země, pod názvem „Co přejeme naší zemi“. Měli jsme připravenou papírovou zeměkouli, ke které každý z návštěvníků napsal jedno přání na připravený paprsek. Všechna přání byla zajímavá.