Články

2 Pro 2019

Adventní věnce

Jelikož nám začal čas adventní, který je neodmyslitelně spjat s adventními věnci a zapalováním svíček, mohly si i děti na Majáku podobné svícny vytvořit. V pátek 29. 11. se v klubu Maják uskutečnil pracovní seminář, zaměřený na vánoční tvoření. Dílniček se účastnilo 13 zájemců, kteří si domů odnesli pěknou vánoční ozdobu.

25 Lis 2019

Turnaj v tanečních podložkách 21.11.2019

21.11. se v klubu Maják uskutečnil turnaj v tanečních podložkách. Tato taneční soutěž přilákala mnoho dětí. Ocenění si zasloužili všichni, odnést si jej však mohli jen nejlepší tři.

6 Lis 2019

Vánoční turnaj rodinných dvojic 2019

Už je to tady. 16. ročník Vánočního turnaje rodinných dvojic ve stolním tenise se pomalu blíží. Přípravy jsou už v plném proudu a tak se opět můžete těšít na skvělý stolní tenis a doprovodný program v podobě zábavných soutěží a následnou tombolu. K dispozici bude i tradiční „Bufet u Sněhuláka“.

5 Lis 2019

Sportovní víkend

V sobotu 2.11. byly naplánovány dvě zajímavé sportovní akce a protože ze strany dětí byl zájem, tak jsme vyrazili. Kam přesně? Na florbalový turnaj do Koryčan a fotbalový „Turnaj přátelství“ do Ostravy.

4 Lis 2019

Podzimní prázdniny na Majáku

Na pobočce Maják proběhli podzimní prázdniny ve dne 29.10 a 30.10, kde se zúčastnilo táboru mnoho dětí jak v mladším věku, tak i ve starším věku. Na táboře na děti čekaly různé soutěže v týmech. Pro děti byly přichystané soutěže, jako je například hledání dvojic pexesa, vybarvování omalovánek za odměnu, soutěž ve stolním fotbálku a hlavně si děti vytvořily svojí vlastní vlajku družstva.