Články

2 Dub 2019

Soutěž Minecraft labyrint

Celý měsíc duben bude v internet klubu střediska probíhat velká Minecraft soutěž. Jde se o připravené bludiště, které musíte projít v co nejkratším čase. Celkem mát tři pokusy na celé projití labyrintu, abyste měli možnost si čas vylepšit.

25 Bře 2019

Majákovské činnosti od ledna do března

Malé ohlédnutí za zimou – V lednu jsme si užili i sněhu(láků) a naše majákovské talenty nám předvedly vystoupení k svátku Dona Boska. Během února jsme si v hezkých dnech užili také předjarních aktivit na zahradě a na hřišti. Stolní tenisté se zúčastnili turnaje poboček střediska ve Městě i celorepublikového turnae SHM na Šumbarku.

14 Bře 2019

Minecraft Parkour

Celý měsíc únor a v prvním týdnu v březnu probíhala v internet klubu střediska velká Minecraft soutěž. Jednalo se o parkour, ve kterém bylo pro děti připraveno 100 levelů, na kterých museli překonávat různé překážky, aby se dostali do cíle.

14 Bře 2019

Plesovou sezónu zakončily v Kadetky mladší

V sobotu 9.3.2019 se konalo poslední předtančení mažoretek na plese U jelena, kterého se zúčastnily Kadetky mladší ze střediska na Šumbarku. Předvedly choreografii s hůlkou a s pompony a doplnily ji triem a dvěma sólovými choreografiemi.

13 Bře 2019

Opět EXPEDICE LH 19 :-)

Po lednové sněhové kalamitě, která překazila náš záměr uskutečnit výstup s dětmi na Lysou horu, jsme to v únoru zkusili znovu a tentokrát úspěšně :-). Víkendovka byla určena pro děti z Majáku i ze Šumbarku a třebaže se nás nesešlo moc, náležitě jsme si ji užili :-).