Jarní příměstské tábory

6 Led 2020

Jarní příměstské tábory

O jarních prázdninách jsme opět připravili příměstské tábory na našich pobočkách. Věříme, že se Vám naše nabídka bude líbit a děti si to na táborech na 100% užijí. Každý tábor je kapacitně omezen. Přihlášky přijímáme do 12.2.2020, nebo do naplnění kapacity tábora. Na všechny účastníky se těší všichni vedoucí táborů.

POBOČKA MĚSTO

JARNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR „ELDORÁDO“

Tady si stáhněte přihlášku na tábor

Datum: 17.-21.2.2020

Kapacita: 25 účastníků / OBSAZENO

Cena: 1350 kč (v ceně tábora je cestovné, vstupné na atrakce, obědy, pitný režim, náklady spojené s přípravou tábora)

Vedoucí tábora: Jiří Matuš, tel: 731 625 892, e-mail: j.matus@csvc.cz

Popis: Zažijeme pět dní plných akce, zábavy, výletů a když se poštěstí, tak i sníh. Vyrazíme na výlet do Brna, kde navštívíme VIDA science centrum a podíváme se do kasemat na Špilberku. Zajedeme si do Beskyd za sněhem. Pokud tedy sníh bude, tak zajezdíme na všem, co si přinesete. Užijeme si sportování na trampolínách v ENHA Ostrava. Aby jsme si i trochu zarelaxovali, navštívíme aquapark Olešná. No a jeden den strávíme ve středisku se spoustou her, připravenou únikovou hrou v prostorách střediska, nebo virtuální realitou.

POBOČKA ŠUMBARK

JARNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR „HONBA ZA DIAMANTEM“

Tady si stáhněte přihlášku na tábor

Datum: 17.-21.2.2020

Kapacita: 30 účastníků / 16 volných

Cena: 500 kč (strava, výlet, náklady spojené s přípravou tábora)

Vedoucí tábora: David Rojíček, tel: 774 488 427, e-mail: d.rojicek@csvc.cz

Popis: Tradiční příměstský jarní tábor s překvapením – HONBA za DIAMANTEM -soutěže, kvízy, turnaje a to vše za možnost získání imitace diamantů. Tábor je převážně zaměřen na rozvoj pohybových aktivit spojený s výletem do BESKYD – Komorní Lhotka  – bobování a lehká zimní turistika.