Jak bylo na Vánočním turnaji 2020

10 Led 2020

Jak bylo na Vánočním turnaji 2020

Máme za sebou oblíbený Vánoční turnaj rodinných dvojic ve stolním tenise. Už je to 16 let co tento turnaj pořádáme. Letos se zúčastnilo 24 rodinných dvojic. Přijeli jak mladí, tak staří, ale nejdůležitější bylo, že byla zábava a hrál se stolní tenis.

První stupeň se hrál ve tříčlenných skupinách. Nejprve si proti sobě dvojice zahrály čtyřhru a poté se hrály dvouhry. Během základních skupin také probíhal doprovodný program. Naši dobrovolníci, kteří se vyklubali z klientů chodících do našeho střediska, se v herně starali o zábavu. Účastnici si mohli zahrát hru Jenga, nebo curling, zkusit porazit našeho tradičního účastníka turnaje, neporazitelného stolního tenistu, nebo na sebe postavit co nejvíce matiček. Účastníci si také mohli zahrát stolní fotbálek, nebo šprtec.Za každou zvládnutou disciplínu pak dvojice získala lístky do tomboly. V bufetu navíc byla připravena spousta dobrot, ale největší úspěch měl řízek a bramborový salát, po kterém se jen zaprášilo. Po skončení základních skupin se losovala již zmíněná tombola. Rozdávaly se samé zajímavé věci. Po skončení tomboly se rozběhly zápasy, ve kterých se bojovalo o přední umístění jak v hlavní soutěži, tak ve dvou vedlejších soutěžích poražených. K vidění byly jako každý rok pěkné zápasy a byly napínavé až do konce. Turnaj skončil vyhodnocením prvních tří dvojic ve všech třech soutěžích.

Turnaj byl opět velice povedený a probíhal v poklidné a veselé atmosféře. Kdo nevyhrál, tak si alespoň dobře zahrál, zabavil se v doprovodném programu a užil si pohodové odpoledne. Věříme, že se turnaj všem líbil a zarok se uvidíme na 17.ročníku tohoto turnaje.

Vítězové hlavní soutěže:
1. Otmar Kaloč a Bohusklav Kaloč
2. Jiří Martinko a Tomáš Martinko
3. Stempak Tomáš a Stempak Lukáš

Vítězové útěchy 1:
1. Pavel Chovanec a Marie Chovancová
2. Petr Jurčík a Lukáš Jurčík
3. Tamara Tomanová a Aleš Toman

Vítězové útěch 2:
1. František Snášel a Vladimír Snášel
2. Karel Zeman a Tomáš Zeman
3. Martin Pail a Antonín Pail