Spartan Kids měl opět úspěch

16 Kvě 2017

Spartan Kids měl opět úspěch

Spartan Kids je zpět. A opět s velkým ohlasem. Závodu, ve kterém si děti pěkně máknou, se zúčastnilo 23 dětí navštěvující naše středisko. S otevřením střediska v 15,00h se mohli první účastníci hlásit na závod. Ten probíhal skoro celý na naší zahradě, až na pěkně vyživné vybíhání schodů.

Děti si mohly vyzkoušet, jak jsou šikovné v přelézání různých překážek, vytahování těžkého závaží do výšky 3metrů, zvedání medicinbalu, plížení pod nataženým špagátem, udržení rovnováhy na betonových kůlech a slackline. Nakonec výživných 220 schodů nahoru a 220 schodů dolů. V cíli na každého čekala malá památeční odměna v podobě odznaku s logem Spartan Kids. Účast dětí byla pěkná a vše jsme tak, tak stihli. Bylo vidět, že závod je náročný a podle toho také vypadali děti v cíli. Všichni však závod zvládli. Možná, že ta mobilová a počítačová generace ještě není úplně ztracená :-).

Velký dík také patří našim mladým dobrovolníkům Marceli Podvojskému, Vojtovi Zupkovi a Patriku Matyášovi, kteří bezchybně plnili roli rozhodčích u jednotlivých závodníků.