Na zahradě Don Boska bylo veselo

3 Čvn 2021

Na zahradě Don Boska bylo veselo

Den dětí. To se přece musí oslavit. Počasí bylo ideální a nadšení pedagogů bylo maximální. A tak se 1.června 2021 uskutečnil na zahradě střediska na pobočce Město Den dětí. Pro návštěvníky byla připravena spousta soutěží. Tyto soutěže byly rozděleny podle zaměření do čtyř zón.

Připravili jsme střeleckou zónu se střílením ze vzduchovky, praku, luku a flustačky. V házecí zóně se házelo na panáky, na plechovky, na lepící obleky. V zábavné zóně si mohly děti vyzkoušet skákání v pytli, malé lanové překážky, lovení rybiček, nebo střelbu na florbalového brankáře. No a v závodní zóně si děti zajezdily na motorce, koloběžce, riricar a vyzkoušeli si ovládat klasická kolečka ze stavby. Ten, kdo nechtěl soutěžit, si mohl ve fun zóně zahrát mini pinkponk, stolní fotbálek, weykick, zaskákat na trampolíně, nebo si nechat namalovat něco pěkného na tvář. Za soutěže děti dostaly lístečky do kola štěstí a drobné sladkosti. V kole štěstí jsem vytočili celkem 18 šťastlivců, kteří si odnesli drobné odměny. No a na každého také čekal na zaplnění hladového bříška grilovaný párek.

No bylo to krásné a zábavné a na zahradě střediska bylo opět veselo. Všichni odcházeli s úsměvem na tváři. Velký dík také patří našim mladým dobrovolníkům, kteří nám se soutěžemi hodně pomohli a bez jejich pomoci bychom Den dětí v takové míře určitě nebyli schopni uskutečnit. Tak zase za rok na Dni dětí v Don Bosku.

Podívejte se na fotky