Zahájili jsme školní rok

26 Zář 2022

Zahájili jsme školní rok

Letní prázdniny opět utekly jako voda a před námi je nová výzva v podobě dalšího školního roku. Již před prázdninami jsme se s týmem pečlivě připravovali a chystali nový rozvrh kroužků a hledali jsme co nejlepší cestu, jak dětem umožnit navštěvovat naše středisko, jak naše aktivity zpropagovat a spoustu dalších drobností. Jak se říká „kdo je připraven, není překvapen“.

Nový školní rok na pobočce Město jsme zahájili pestrým týdnem, ve kterém jsme zorganizovali pár týmových her pro naše klienty, nabízeli naši nabídku kroužku v kroužkovém dni, ve kterém si všichni mohli naše aktivity vyzkoušet a osahat. A na závěr týdne jsme zorganizovali zahradní párty se spoustou soutěžních stanovišť jako zábavný koutek, střelecký koutek, házecí koutek nebo zábavná zóna. Dále nás čekalo několik mini turnajů o drobné ceny. Závodilo se s kolečky, skládalo se puzzle na čas, běhalo se v závodě šašků, kde byla důležitá koordinace a mrštnost. O zábavu pro děti se také starala obsluha skákacího hradu a kováři, u kterých se kovalo a vyrábělo o sto šest. Byl to příjemný zahajovací týden a pedagogové ani děti se v něm určitě nenudili.

Od 12. Září se již naplno rozjely zájmové kroužky. Děti se postupně přihlašují a my věříme, že letošní školní rok bude opět plný zajímavých zážitků a děti získají nové znalosti a naučí se spoustu nových dovednosti. V naší nabídce nechybí tradiční sportovní, výtvarné, počítačové a zábavné kroužky. Velice oblíbené je také vaření, míčové hry, klub týmák, paříme na PC a kroužky s virtuální realitou. Jdeme však s dobou a máme připraveny i moderní vzdělávací kroužky jako Legoboti, 3D tisk, Malý youtuber nebo základy práce na počítačích pro začátečníky.

Tak nám držte palce, ať se dílo daří i v tomto školním roce a ve středisku to opět žije bujarým životem plným radostného smíchu našich dětí.

FOTKY ZE ZAHAJOVACÍHO TÝDNE